Showroom Lapitec
reklama

Showroom Lapitec

Niezwykłe miejsca wymagają niezwykłej aranżacji. Pierwszy w Polsce showroom marki Lapitec to właśnie taka przestrzeń, której bohaterem został piękny kamień synteryzowany. Wnętrze emanuje artystyczną pasją, pobudza kreatywność, a wzrok już od samego wejścia przykuwa materiał inny niż wszystkie dostępne do tej pory, zachwycający coraz większą rzeszę klientów. Udało nam się stworzyć miejsce przestronne i nowoczesne, które służy efektownej prezentacji płyt Lapitec i wysuwa je na pierwszy plan. Shworoom dedykowany jest kamieniarzom, architektom, wykonawcom i inwestorom, którzy są zainteresowani zakupem tego niezwykłego materiału lub chcą poznać jego wygląd i strukturę oraz porównać różne wzory.

Stworzenie własnych aranżacji z nowoczesnych płyt marki Lapitec może być fenomenalnym rozwiązaniem projektowym. Marka reklamuje się jako „doskonałe świadectwo włoskiego stylu” i rzeczywiście tak jest – te piękne płyty kamienne dużego formatu charakteryzują doskonałe właściwości mechaniczne – mają w sobie coś z delikatnej porcelany i naturalnego kamienia.

Wykorzystanie płyt w naszym projekcie prezentacyjnym pozwoliło zwizualizować kamieniarzom, architektom oraz wykonawcom efekt elegancji i luksusu, który pozwala osiągnąć Lapitec. Zarazem stworzyliśmy tło pod indywidualne pomysły użytkowe. Klasyczne połączenie prostoty, szkła i niezwykłego kamienia ma pobudzać wyobraźnię i zachęcać do kreatywnych rozwiązań.

Wybierając płyty Lapitec, można liczyć na szereg zalet:

  • największy dostępny na rynku format płyt;
  • szerokie zastosowanie – do pokrywania ścian wewnątrz i na zewnątrz, wykładania podłóg i nie tylko;
  • możliwość (i łatwość!) dostosowania pod indywidualne potrzeby i oczekiwania, a także wymogi użytkowe wnętrz
  • gładka, nieporowata tafla płyt ułatwia pielęgnację i utrzymanie w czystości;
  • antybakteryjność i bezpieczeństwo dla zdrowia;
  • wysoki stopień trwałości – płyty Lapitec są odporne na działanie czynników zewnętrznych w postaci opadów atmosferycznych, uszkodzeń mechanicznych i skrajnych różnic temperatur.